اعتراف مرد میانسال به قتل همسر و خواستگار دخترش

به این ترتیب، عامل حادثه که مردی میانسال بود به کلانتری و زن و مرد زخمی نیز به بیمارستان منتقل شدند.

تلاش پزشکان برای نجات آنها آغاز شد تا این‌که ساعاتی بعد از حادثه، هر دو مجروح حادثه به علت شدت جراحات جان باختند.با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای شهریار، مرد میانسال به اتهام 2 فقره قتل از کلانتری برای تحقیقات به اداره جنایی آگاهی منتقل شد.

متهم به قتل در اظهاراتش به پلیس گفت: از چندی پیش مردی که از اقواممان بود به خواستگاری دخترم آمد. پس از بررسی وضعیت زندگی‌اش، با این وصلت مخالفت کردم تا این‌که چند روز پیش دخترم از خانه بیرون رفت و بازنگشت.

متهم اضافه کرد: جستجوهایمان برای یافتن دخترم بی‌فایده بود تا این‌که جوان خواستگار به خانه‌مان تلفن کرد و با ادعای این‌که دخترم در خانه اوست، خواست تا به ازدواج آنها موافقت کنیم و در غیر این صورت دیگر فرزندم را ملاقات نخواهم کرد.

متهم با اشاره به وقوع حادثه گفت: وقتی به جوان خواستگار گفتم از وی شکایت می‌کنم، او از ترس دستگیری، دخترم را در نزدیکی خانه‌مان رها کرد و متواری شد.

متهم تصریح کرد: روز حادثه من و همسرم برای شکایت از جوان خواستگار قصد رفتن به کلانتری را داشتیم که در میانه راه با دیدن مرد جوان ـ خواستگار ـ عصبانی شده و به وی حمله کردم.

وی افزود: با بالا گرفتن درگیری‌مان، با چاقویی که همراه داشتم ضربه‌ای به مرد جوان زدم و در همین موقع قصد زدن ضربه‌های دیگری را داشتم که همسرم مانع شد و من نیز ناخواسته او را کشتم.

متهم افزود: شوکه شده بودم و قصد فرار داشتم که مردم با شنیدن سر و صدا و درگیری‌ به محل حادثه آمدند و با سد کردن راهم، مرا دستگیر کردند.

بنابر این گزارش، متهم با قرار قانونی از سوی شعبه 8 دادسرای عمومی و انقلاب شهریار روانه بازداشتگاه پلیس شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

/ 0 نظر / 14 بازدید