مرد طلافروش در تله مرگ 3 سارق

کشف جسد مرد طلافروش از درون دره

کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی به محل فوق اعزام شدند و با کمک ماموران آتش‌نشانی، جسد را از درون دره بیرون آوردند.

در بررسی از جسد معلوم شد وی با ضربه‌های چاقو کشته شده و آثار طناب روی گردن وی دیده می‌شود. به این ترتیب، جسد طلافروش به پزشکی قانونی انتقال یافت. در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد مقتول روز حادثه با سوار شدن به یک خودرو به خانه زنی در مرکز شهر رفته است.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

ماموران روز سه‌شنبه ـ 21 تیرماه ـ عازم خانه زن جوان شدند و وی را به عنوان تنها مظنون پرونده دستگیر کردند.

قاضی خسروآبادی، رئیس دادگستری شهرستان جوانرود در این زمینه به خبرنگار ما گفت: در بازجویی از این زن، وی ادعا کرد از مرگ طلافروش خبری نداشته و فقط می‌دانسته برادرش ـ بختیار ـ با وی قرار ملاقات دارد. این زن به ماموران گفت که با اطلاع از این قرارملاقات، با اصرار برادرش به همراه فرزندانش خانه را ترک کرده و به منزل پدری‌اش رفته بود.

خسروآبادی افزود: در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد پس از بازگشت زن جوان و فرزندانش به خانه، خبری از برادرش نبوده و وی به طرز مرموزی ناپدید شده است. با اطلاعات به دست آمده از زن جوان، برادرش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و چند ساعت بعد در خانه‌ای در حومه شهر دستگیر شد.

رد پای برادر در جنایت

رئیس دادگستری جوانرود تصریح کرد: با دستگیری متهم و تحقیق از وی معلوم شد، با اطلاعاتی که وی از وضعیت مالی مرد طلافروش داشته است، با وی تماس گرفته و به بهانه فروش طلا، او را به خانه خواهرش دعوت کرده است. متهم با این ادعا که 2 نفر از دوستانش قصد فروش طلا به وی را دارند، با آنها تماس گرفته و همدستانش را نیز به خانه خواهرش دعوت کرده بود.

رئیس دادگستری جوانرود اذعان کرد: در مرحله بعدی تحقیقات از متهم مشخص شد، با ملحق شدن آن دو متهم دیگر، آنها مرد طلافروش را کتک زده و قصد داشتند به زور کلید مغازه طلافروشی را از وی بگیرند که مرد طلافروش با آنها مقابله می‌کند.3 مرد مهاجم در پی درگیری با طلافروش، وی را با ضربه‌های چاقو زخمی و سپس به قتل می‌رسانند.

وی افزود: متهمان پس از جنایت با سرقت پول‌های مقتول، جسد وی را درون خودرویی انداخته و با انتقال به درون دره‌ای در ارتفاعات روستای سفیدبرگ، به مغازه مقتول رفته و قصد سرقت طلاها را داشته‌اند که با به صدا درآمدن زنگ خطر مغازه، بی‌آنکه سرقتی انجام دهند، از محل متواری می‌شوند.

قاضی خسروآبادی تصریح کرد: در پی اعتراف متهم، 2 همدست وی تحت تعقیب قرار گرفتند و روز گذشته در اندیمشک و کرمانشاه دستگیر شدند و به همدستی با دیگر متهم پرونده اعتراف کردند.

بنابراین گزارش، 3 متهم پرونده با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

/ 0 نظر / 19 بازدید