خوابیدن یک مقام مسئول هنگام سخنرانی رئیس جمهور

جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا نیز که در زمان سخنرانی وی خواب بود،‌ سرانجام بیدار شد اما مشخص بود که شدیدا برای دوباره به خواب نرفتن تلاش می‌کند.

ایسنا: باراک اوباما با دیدن تصاویر جو بایدن که در زمان سخنرانی وی به خواب رفته بود، گفت:‌ کسانی که در زمان سخنرانی کاهش بودجه من به خواب رفتند‌، اقدامشان غیرقابل قبول است.

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف‌، به خواب رفتن مقامات ارشد در زمان سخنرانی‌های مهم و یا در مکان‌های مهم اتفاق تازه‌ای‌ نیست، به عنوان مثال پس از آنکه سازمان هواپیمایی فدرال آمریکا شیفت‌های شب را در 27 فرودگاه دو برابر کرد،‌ بسیاری از کارمندان برج مراقبت، بیشتر اوقات خود را در خواب به سر می‌برند و این سبب شده برخی از مقامات نیز از سمت خود استعفا دهند.

حدود یک سوم جمعیت آمریکا از کسری خواب رنج می‌برد و در این زمان است که تصمیمات اشتباه اتخاذ می‌کنند.
 

جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا نیز که در زمان سخنرانی وی خواب بود،‌ سرانجام بیدار شد اما مشخص بود که شدیدا برای دوباره به خواب نرفتن تلاش می‌کند.

این مساله پیشتر برای بسیاری از مقامات از جمله بیل کلینتون، رئیس جمهوری اسبق آمریکا در زمان مراسم تدفین مارتین لوتر کینگ، رهبر جنبش آزادی‌خواهان در آمریکا و رونالد ریگان، رئیس جمهوری وقت آمریکا پیش آمده بود.

دیک چنی، معاون رئیس جمهوری آمریکا بین سالهای 2001 تا 2009 نیز در زمان سخنرانی تودیع جورج بوش، رئیس جمهوری وقت آمریکا چرت کوتاهی زد.

کن کلارک، سیاستمدار حزب محافظه‌کارانگلیس نیز در زمان سخنرانی یکی دیگر از سیاستمداران انگلیسی درباره بودجه لحظاتی به خواب رفت اما بعدها خواب آلودگی خود را تکذیب کرد.

این اتفاق برای واکلاو کلاس، رئیس جمهوری چک در سال 2003 که در سال 2008 بار دیگر انتخاب شد، سیاستمداران ایتالیایی، فلوریدایی و حتی رئیس جمهوری اندونزی نیز پیش آمده است. 

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید