هواپیمایی با نام "روز قیامت"

پایگاه خبری ABC افزود به هنگام حمله هسته ای به آمریکا کنترل امور کشور برای مسئولان بلند پایه بسیار سخت می شود اما بر فراز آسمان به راحتی می توان امور کشور را کنترل کرد!

راستی انتشار این خبر در شرایط فعلی با فیلم ساخته دسته استکبار چه ارتباطی می تواند داشته باشد؟همانطور که یک نویسنده داخلی چندی پیش اعلام کرد؛ از مقوله‌های بسیار مهم و حیاتی که همواره صهیونیست‌ها تلاش کرده‌اند تا به بهترین نحو، آن را وارد مقوله سینما کنند، موضوع آخرالزمان است. بر پایه تعالیم اسلامی که در فرهنگ مهدویت متجلی می‌شود، زمانی ـ که هیچ کس از آن آگاهی ندارد ـ مهدی (عج) فرزند امام حسن عسکری (ع) یازدهمین امام شیعیان ـ که در غیبت به سر می‌برد ـ ظهور می‌کند و پس از جنگ‌های طولانی با سردمداران زر و زور و نفاق، سرانجام جهان را در گستره عدل خود درنوردیده و حکومت صالحان را عملی می‌کند.

 این باور باعث شده تا فرهنگ پویای مهدویت در اندیشه شیعه، بر جان جهان غرب و در رأس آن صهیونیسم هراسی بیفکند. از این‌رو آنان نیز تلاش می‌کنند تا به هر نحوی در آثار خود این اندیشه را در منظر جهانیان مخدوش و یا کمرنگ نمایند. سینمای هالیوود با خلق اثری جذاب، دیدنی و مهیج به نام «2012» که دربرگیرنده زیباترین تکنیک‌های سینمایی است، تلاش کرده تا به جنگ با فرهنگ مهدویت و اندیشه پویای شیعیان درباره آخرالزمان بیاید.

حال استکبار جهانی در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی سعی دارند تا با انتشار چنین خبری و اقداماتی، مفاهیم مد نظر خود را به مخاطبان القا کنند. 

/ 0 نظر / 38 بازدید