دو پلیس قلابی به دار آویخته شدند

 

شاکی اضافه کرد: توسط یکی از همسایه‌ها نجات یافتم و همراه او به جستجوی همسرم پرداختیم تا این که عصر روز حادثه او را در حالی که بی‌هوش کنار یک ساختمان نیمه‌کاره افتاده بود، یافته و به بیمارستان منتقل کردیم.

وی اضافه کرد: همسرم وقتی به هوش آمد، گفت: آن ‌دو مامور قلابی او را به یک خانه روستایی منتقل کرده و به زور و تهدید به مرگ، مورد آزار و اذیت داده‌اند.

با تشکیل پرونده قضایی و آغاز تحقیقات، چهره‌نگاری رایانه‌ای از ۲ شرور آزارگر صورت گرفت و آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که یک هفته بعد از وقوع حادثه یکی از متهمان فراری در حالی که به اتهام خرید و فروش موادمخدر دستگیر و زندانی شده بود، شناسایی و برای تحقیقات به اداره آگاهی نیشابور منتقل شد.

مرد زندانی در بازجویی به پلیس گفت: خانه شاکی پیش از این، پاتوق افراد معتاد و مرکز فساد بود. گمان نمی‌کردم افراد قبلی در آنجا حضور ندارند و یک زوج جوان آن خانه را اجاره کرده‌اند.وی اضافه کرد: روز حادثه من و دوستم باجعل عنوان ماموران انتظامی وارد آن خانه شده و با بستن دست و پای مرد صاحبخانه، همسرش را ربوده و با انتقال به یک خانه روستایی مورد آزاد و اذیت قرار دادیم.

در پی اعتراف مرد آزارگر، دیگر همدست فراری او نیز دستگیر شد و به ربودن و آزار و اذیت زن جوان و زندانی کردن شوهر او اعتراف کرد که پس از تحقیق و محاکمه، حکم اعدام هر دو محکوم به اجرا درآمد.

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید