دستگیری سارق حین سرقت در دشتستان

وی از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در دشتستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، نیروی انتظامی دشتستان با همکاری دیگر یگان‌ها طرح پاکسازی مناطق آلوده را در دشتستان به اجرا گذاشت.
محمودزاده افزود: ماموران با تشکیل چند اکیپ عملیاتی ضمن شناسایی مناطق آلوده در چند مرحله عملیات پاکسازی موفق شدند مقادیری مواد مخدر از نوع حشیش، یک عدد سلاح جنگی را به همراه پنج تیر مربوطه و 27 بسته قرص متادون و ترامادول کشف و ضبط کردند.
این مقام مسئول تصریح کرد: در این ارتباط پنج نفر متهم به خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شدند.
محمودزاده عنوان کرد: در ادامه نیز اکیپ‌های حاضر در عملیات به صورت مانوری در سطح شهر برازجان قدرت و اقتدار ناجا را به نمایش گذاشته و موجب رضایت و خوشنودی مردم و مسئولان را فراهم کردند.
وی در ادامه از دستگیری سارق حین سرقت در دشتستان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری 12 برازجان در راستای برقراری امنیت اجتماعی در زمان گشت‌زنی در برازجان به فردی که در حال پرسه زدن اطراف یک خودرو بود مشکوک شدند.
فرمانده انتظامی دشتستان متذکر شد: ماموران پس از زیر نظر گرفتن این شخص، وی را در حال سرقت محتویات داخل خودرو دستگیر کردند.
محمودزاده اضافه کرد: فرد دستگیر شده پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کرد و به منظور مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
این مسئول در پایان اذعان داشت: با تمام امکانات و ظرفیت موجود برای تامین امنیت پایدار در دشتستان تلاش می‌کنیم و امیدوار هستیم با همکاری مردم موفق شویم.

/ 0 نظر / 12 بازدید