برادران خشمگین دامادشان را کشتند

عصر جمعه 17 تیرماه سال جاری وقتی پزشکان بهداری ورزنه اصفهان خود را در برابر جسد مردی دیدند که با وارد آوردن ضربه چاقو به سینه‌اش از پای درآمده بود، پلیس را در جریان قرار دادند.

ماموران کلانتری 45 ورزنه خیلی زود خود را به بهداری رساندند و پی بردند قربانی مرد 45 ساله‌یی به نام «محمدحسین» است که در دعوای فامیلی با 3 برادرزنش با ضربات چوب و چاقو به قتل رسیده است.

ماموران با دستور قاضی پرونده برای دستگیری 3 برادر خشمگین وارد عمل شدند و در نخستین اقدام از همسر محمدحسین که گریه‌کنان ادعا می‌کرد باور ندارد خانه خراب شده است، بازجویی کردند.

این زن به کارآگاهان گفت: «از وقتی ازدواج کردم برای همسرم کیسه‌بوکس بودم، 20 سال است که این شرایط را تحمل کردم اما نمی‌توانستم شاهد بدبختی پسر بزرگم باشم».

وی افزود: «شوهرم راننده یک کامیون سنگین بود که اغلب در بیابان‌ها به سر می‌برد اما هر وقت به خانه می‌آمد با من دعوا کرده و با مشت و لگد به جانم می‌افتاد. روز جنایت وقتی شنیدم محمدحسین دختری را برای ازدواج با پسر بزرگم انتخاب کرده با اعتراض به این کارش در حالی که لباس‌ها را در حیاط خانه می‌شستم نپذیرفتم همراه او به خواستگاری بروم.

هرچه گفت نپذیرفتم تا اینکه باز به من حمله کرد و مجبور شدم به خانه همسایه‌ها فرار کنم، در آنجا از ترس جانم به پدرم زنگ زدم و تلفنی همه ماجرا را به او گفتم و خواستم به من کمک کند و دنبالم بیاید تا با هم به خانه‌اش برویم».

این زن سیاهپوش گفت: پدرم بعد از اینکه ماجرای دعوای زن و شوهری ما را به برادرانم گفته بود سراغم آمد و من را به خانه‌اش برد. همانجا بود که متوجه شدم برادرهایم با در دست داشتن چوب و چماق به سمت خانه‌ام راه افتاده‌اند.

وقتی دیدم ماجرا جدی است خواستم مانع شوم ولی دیر شده بود. آنها به خانه‌مان رفته و شوهرم را در پشت بام با ضربه چاقو کشتند در حالی که قرار نبود چنین اتفاقی بیفتد».

کارآگاهان با شنیدن ادعاهای همسر مقتول از 2 پسر 18 و 17 ساله وی تحقیق کردند و شنیدند آنها وقتی به هواخواهی از پدر در برابر دایی‌های خشمگین ایستاده‌اند کتک مفصلی خورده و محمدحسین با ترس به پشت بام فرار کرده است و در آنجا با ضربه چاقوی دایی‌شان که علی نام دارد و 32 ساله است از پای درآمده و کشته شده است.

3 برادر به نام‌های عباس، محمد و علی، 40، 27 و 32 ساله خیلی زود بازداشت شدند و پای میز بازجویی نشستند. هر 3 ادعایی مشابه داشتند و هواخواهی از خواهرشان را دلیل این درگیری دانستند. تا اینکه علی گفت: «وقتی از پدرم شنیدم که دامادمان باز هم خواهرم را کتک زده خیلی عصبانی شدم، 2 برادر دیگرم نیز همراهم شدند تا به او درس عبرتی داده باشیم، خواهرم می‌خواست مانع شود اما نمی‌خواستیم باز کوتاه بیاییم.

با چوب و چماق آنجا رفتیم، محمدحسین از ترس به پشت بام رفت. خواهرزاده‌هایم را کناری انداختیم، در پشت‌بام پس از درگیری وقتی شیشه نورگیر شکست و محمدحسین ناسزاگویی‌هایش را ادامه داد من بعد از وارد آوردن ضربات چوب کنترل خودم را از دست دادم و ضربه‌یی چاقو به سینه‌اش زدم».

وی افزود: «پشیمان هستم اما اصلا قصدی برای قتل دامادمان نداشتیم. حتی سریع با کمک‌ همسایه‌ها دامادمان را سوار پراید کرده و به بهداری بردیم! شرمنده خواهرم و بچه‌هایش هستم. باید خودمان را کنترل می‌کردیم».

بنا به این گزارش، دکتر معالج پس از معاینه جسد علت مرگ را خونریزی شدید و پر شدن ریه‌ها از خون همراه با خفگی دانست.

/ 0 نظر / 36 بازدید